Компанія

        Турецька фабрика по виробництву меблів в м. Анкара була заснована в 1975р. Її площа складала 1800 м² і до 2020р. працювала лише на внутрішній ринок країни. В 2020р. до складу власників увійшов молодий та амбітний інвестор, який зробив повний ребрендінг, удосконалив бізнес-процеси, збільшив площу виробництва до 7000 м² , облаштував нові цехи, зробив повну сертифікацію. Тим самим асоритмент продукції, що випускається, розширився зі звичайної мебелі для дома до ексклюзивних меблів для HoReCa і виготовлення будь-яких елітних та унікальних меблів. Завдяки всім змінам фабрика отримала можливість виходу на міжнародні ринки. В числі перших клієнтів були мережі готелів з США, ОАЕ та Африки. Порівняно з можливостями інших турецьких виробників, фабрика VOC FURNITURE збільшила виробничі потужності до 500 комплектів меблів на день. Також, відмінність нашої фабрики від інших виробників заключається виключно в індивідуальному підході до замовника. Наприклад, ви можете скористатись послугами сучасних архітекторів та дизайнерів, які були спеціально запрошені до штату фабрики. Завдяки високоточному і сучасному обладнанню на виробництві та наявності великої кількості різнопрофільних професійних майстрів, фабрика має можливість, та готова виконати замовлення любого рівня складності без обмеження фантазії! Майстри фабрики VOC FURNITURE працюють не тільки з плитними матеріалами, а й з каменем, металом, склом, деревиною, пластиком та полімерами.

     Керівництво фабрики VOC FURNITURE вважає, що запорука успіху полягає в використанні виключно якісних та безпечних для людини та довкілля матеріалів, складників, поваги до замовників та партнерів. Такий підхід дає можливість розраховувати на надійні та довготривалі відносини та розвиток компанії на ринку будь-якою країни сучасного світу.

Про нашу команду

Для виходу на ринок України та лобіювання своїх економічних інтересів фабрика прийняла стратегічне рішення про найм групи фахівців з України. З огляду на істотну різницю в економічній кон’юнктурі ринку України і Туреччини, а також враховуючи особливості менталітету, представниками фабрики VOC FURNITURE в Україні стала молода і досвідчена команда професіоналів. До складу команди входять маркетологи, топ-менеджери, менеджери з продажу, аналітики, логісти.

Для демонстрації та реалізації всіх можливостей фабрики, нашою командою була розроблена спеціальна програма, що складається з індивідуальних умов співпраці, підтримки та сервісу для клієнтів та партнерів, які дозволять максимально ефективно вибудувати систему торгово-економічних відносин.

Євгенія

Євгенія

національний директор VOС FURNITURA
Костянтин

Костянтин

національний менеджер
Діана

Діана

національний менеджер
Назар

Назар

регіональний менеджер з продажу
Анастасія

Анастасія

головний адміністратор
Віталій

Віталій

регіональний менеджер

ПРО ПРОДУКЦІЮ

01. ЯКІСТЬ

Фабрика VOC FURNITURE обрала для себе, як за головне, виготовляти продукцію  лише з якісних, сертифікованих та безпечних матеріалів. Всі корпуси меблів виготовлені з вологостійкого МДФ або деревини (липа або каштан, залежно від сезону), вкриті гіполалергенною фарбою та лаком, та з використанням всесвітньо відомої високоякісної фурнітури австрійського концерну Blum. У виробництві, ні в якому разі, не використовується  ДСП, бо цей плитний матеріал є достатньо токсичним. Враховуючи ситуацію в Україні,  фабрика VOC FURNITURE максимально адаптувала ціни та асортимент під можливості українського споживача, ні в якому разі не втрачаючи та не знижуючи рівень якості.

02. ЕКСКЛЮЗИВНІСТЬ

Ми надаємо можливість кожному партнеру обрати для себе лінійку  або серію меблів (власно розроблених замовником, репліки, наших серій) в якості ексклюзивних. Це означає, що ці моделі будуть доступні лише для Вас, і  такі умови розповсюджуються на певну територію або на всю Україну. Крім того, наші дизайнери можуть розробити, основуючись на ваших побажаннях, індивідуальні колекцїї, дизайни, інтер’єри. Ці колекції будуть інтегровані під стиль Вашого магазину і потреби та запроси Ваших покупців. Також, майже кожна модель з нашого каталогу може бути змінена в розмірах, кольорах, матеріалах, комплектації, дизайні.

03. ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Наша компанія максимально дистанцюється від типових конструкцій та типових ідей при розробці нових моделей. Наші фахівці проектують і виготовляють меблі так, щоб в результаті виходило унікальне дизайнерське рішення, яке буде нескінченно радувати своїм оригінальним виконанням. Крім усього іншого, меблі від VOC FURNITURE ще й дуже ергономічні і  відрізняються наявністю гарних функціональних можливостей, які дарують комфорт і естетичну насолоду своєму власникові.

04. СТИЛЬ

Дизайн в інтер’єрі покликаний створювати гармонію та настрій, а також покращувати умови життя. Завдяки можливостям  обладнання на фабриці VOC FURNITURE  та креативу, професіоналізму дизайнерів, постійним спостереженням за світовими тенденціями ми розробили та відокремили декілька сучасних та класичних стилів, які, на наш погляд, прийдуться до смаку багатьом.

 

ПРО ВИРОБНИЦТВО

       Далеко не всі виробники меблів мають конкурентоспроможні і успішні бізнеси в сучасних економічних реаліях. Успішні виробники мають хороший прибуток і закріплюються на ринку за рахунок оригінальності дизайну своїх виробів, високої якості продукції та злагодженої логістики.  До касти успішних виробників відноситься і VOC FURNITURE. Крім якості та оригінальності, на виробництві є в навяності весь спектр обладнання для виробництва меблів, починачи зі звичайних форматно-розкроювальних верстатів і закінчуючи 4D фрезерно-гравірувальними  верстатами та лініями пакування.

       Сучасний малярний цех  на нашому виробництві свого часу дозволив вивести VOC FURNITURE на нові горизонти. В нас є  можливість вибирати для вироблених меблів практично будь-який можливий колір з каталогу RAL. При цьому відкривається можливість використання по масивах меблів спеціальних ефектів і досягнення високого глянцю поверхонь. Ці два фактори позитивно позначаються на постійному розширенні асортиментної пропозиції .

       Конструктори та дизайнери, працюючи над конкретним замовленням, думають не тільки про дизайн і функціональность, але і про те, як розроблені ними вироби будуть упаковуватися. Вони розробляють схеми пакування так, щоб виключити будь-які можливості псування деталей.  Всі пакунки, що становлять певне замовлення,  швидко ідентифікуються, а деталі з різних коробів є взаємозамінними за всіма відвантаженими партіями однакових виробів.

       Високі і постійно зростаючі витрати на персонал, а також ризики людського фактора підштовхнули вище керівництво   VOC FURNITURE автоматизувати більшість  логістичних процесів. У логістиці фабрики вже активно застосовуються електронні технології управління складськими операціями, диспетчеризації транспорту як при замовленні необхідних матеріалів, так і при доставці готової продукції клієнтам та партнерам.

 

 

ГАРАНТІЯ

На усі товари діє гарантія виробника згідно законодавства України. Протягом гарантійного терміну виробник меблів безкоштовно усуне виробничі дефекти, а в разі якщо неможливо усунути дефект – замінить деталь або виріб цілком” – зазвичай так починається стандартний опис гарантії у більшості виробників. Але не в нас. Меблі від VOC FURNITURA мають розширену гарантію на свій продукт – до 10 років, настільки ми впевнені в якості свого продукта і матеріалів, які ми використовуємо при виготовленні меблів.

СЕРТИФІКАТИ

Переваги роботи з нами

Перевага 1

You can shop online now from your home! Just click on website and choose from an extended range of Robin products.

Перевага 2

Robin has flexible payment options that make realizing your dream home easy and affordable. Talk to an Robin co-worker for detailed information.

Перевага 3

If you want help assembling your furniture or installing yourcurtain rods, blinds, integrated,wall and celling lights, we’ll do itfor small fee.